Randevu Almak İçin

Randevular, her ayın son günü verilmektedir. Sabah 11:00 itibariyle arayarak randevu alabilirsiniz. Mesaj (sms) ile randevu vermiyoruz. Whatsapp kullanmıyoruz.

Randevu günlerinde ciddi bir yoğunluk oluyor. Bu sebeple randevu alamayanlar bir sonraki ayın son günü tekrar randevu almak için arayabilir. Başkası adına randevu vermiyoruz. Randevu almak isteyen kendisi aramalıdır. Bir aramada sadece bir kişiye randevu veriyoruz. Arayıp 4-5 kişi için randevu isteyenler oluyor. Bu şekilde randevu vermiyoruz.

Tek bayan kabul etmiyorum. Randevu alan bayanların yanlarında eşlik eden birisi olmalıdır.

Seanslar tek kişiliktir. Ailedeki her fert, bir bireydir. Bu sebeple herkes ayrı ayrı kendisi randevu almalıdır. Arkadaşınız veya evli başka kişiler için aramayın; randevu almak isteyen kendisi aramalıdır.

Randevularla ilgili çok yoğun talep var. Çok sitem eden, aylardır randevu alamayanlar var. Evet, haklısınız ancak benim de günlük bakabileceğim kişi sayısı sınırlı.

Sms ile mesaj gönderip soru soranlara cevap vermiyorum.

Şubat ayı itibariyle sadece Cumartesi ve Pazar günleri çalışmıyorum. Sekreter hanım, telefonlara sabah 11’den akşam 8’e kadar bakmaktadır. Bunun harici zamanlarda ararsanız ulaşamayabilirsiniz.

Güncel Bilgi: 21 Ocak – 4 Şubat tarihleri arası çalışmıyorum.


Adres: Gazi Mahallesi Tanaçan Sok. 18/2 Yenimahalle Ankara