Öz Geçmiş

1980 yılında İzmir’de dünyaya geldim. Liseyi Ankara’da, üniversiteyi İzmir’de Dokuz Eylül İktisat Fakültesinde okudum. Üniversite okuduğum dönemde geliştirdiğim bir Windows yazılımının 65 ülkeye satışını yaptım. O dönem bu başarım bazı tv programlarında, dergilerde, gazete köşelerinde haber oldu. 2006 yılında Malatya’da 6 ay askerlik yaptım ve bu dönemde yazılım hayatıma devam etmeme kararı aldım.

2013 yılı Temmuz ayı, benim için değişimin başladığı dönem oldu. Metafizik’in manasını, yaşayan birisinden öğrendim. “Enerji” kelimesini ilk defa bu anlamda kendisinden duydum. Bu konuda araştırmalar yapmaya başladım.

2016 yılının Temmuz ayında bu tanıştığım manevi büyüğüm bana el verdi.

2019 yılının Temmuz ayında gelen vehbi bir uyumlama ile imkanlarım arttı.

İlk başlarda sadece çok sevdiğim eşime, anneme, babama, çocuklarıma ve dostlarıma yardımcı olurken, artık randevu alıp yanıma gelen kişilere de yardımcı olmaya çalışıyorum.


“İman edip dünya ve âhiret için yararlı işler yapanlar, rablerinin izniyle içinde ebedî kalacakları ve altından ırmaklar akan cennetlere konulacaklar ve orada selâmla karşılanacaklardır.” (İbrahim suresi 23.ayet)