Öz Geçmiş

Eğitim

1980 yılında İzmir, Bornova’da doğdum. İlkokulun ilk 4 senesini Ankara’da okudum. Sonrasında Afyon, Emirdağ’a taşındık. 2 sene burada okuduktan sonra Ankara Atatürk Anadolu Lisesinde eğitimime devam etmek için Ankara’ya geri geldik. Lisede fen okuduğum ve matematiği çok sevdiğim halde son senemde eşit ağırlıklı bir bölüm tercih yapma kararı aldım. O dönemki üniversite sınavında matematikte 1 boş, 0 yanlış yapmama rağmen doğduğum şehir İzmir’i tercih ettim. Üniversiteyi İzmir’de Dokuz Eylül İktisat Fakültesinde okudum. 2007 yılında Çin’e ticaret amaçlı gittiğimde, Çinlilerle konuşabilmek için Jinan üniversitesinde 5 ay kadar Yabancılar için Çince bölümüne gittim.

İş Hayatı

Üniversitede okurken bir Windows yazılımı geliştirmeye başladım. Para kazanmaya, İlk defa 2001 yılında okurken başladım. Daha çok kişinin programı kullanabilmesi için programın 26 dile çevrilmesi için uğraştım ve 65 ülkeye satışını yaptım. O dönem bu başarı dergilerde, gazete köşelerinde haber oldu. NTV, CNN Turk, TRT başta olmak üzere tv kanallarına konuk olarak davet edildim. Yoğun çalışma temposu nedeniyle okula ve sınavlara gidemedim. 4 yıllık üniversiteyi, 7 yılda bitirdim.

2007 yılında Çin’e ticaret amaçlı gitme kararı aldım. Mart ayında Hong Kong’da, birkaç ortak ile şirket kurduk. Amacımız Çin’de yaşarken, uygun ürünleri Türkiye’deki toptancılara satmak, ürün tedarikinde yardımcı olmaktı. 2008 yılının başında Türkiye’ye birkaç haftalığına döndüm, evlendim ve eşimi alıp Çin’e götürdüm. 2009’un yazına kadar Çin’de yaşadık.

2010 yılında Türkiye’de kendi markamız ile eczaneler aracılığıyla ve internet üzerinden bitkisel takviyelerin ve kozmetik ürünlerin satışına başladık. Sağlık sektörüne ilk girişim böyle oldu. Bu markayı, insanlara daha iyi vakit ayırmak için 2021 yılında devrettim.

Aile Hayatı

Doktor bir ailenin 2 çocuğundan birisiyim. Babam, üroloji profesörü Dr. Nuri Deniz halen cerrahlık yapmaya devam etmektedir. Annem, intaniye (ateşli hastalıklar) uzmanı olup, emekli bir doktordur.

2010 yılında kızım hayatımıza neşe kattı. 2014 yılında ise oğlum doğdu. 2022 yılında 2.oğlum doğdu.

Şifa

2013 yılı Temmuz ayında Bursa’da manevi büyüğüm ile tanıştım. Kullandığı enerji ile insanlara yardımcı olan, insanların birkaç ay sonrasına ancak randevu alabildiği bir Allah dostuydu. Hukukumuz ilk başlarda sadece hasta-doktor ilişkisi gibiydi. Her gittiğimde şifa ile ilgili ilginç bilgiler anlatıyordu. Kendisine latife olsun diye bu bilgileri not aldığımı, ileride kitap çıkaracağımı söylemiştim. Abdest sırasında, enseyi mest ederken neden ellerin içinin değil de dışının kullanıldığı gibi bilgileri hikmetleri ile anlatıyordu. Bir meseleyi yapmak farklı, hikmetini yani Allah bunu neden bu şekilde yap diyor bunu bilmek farklıdır. İnsanın yakîni artıyor. Anlıyordum ki Allah, bizi seviyor; her şeyi, yine insanın kendi iyiliği için istiyor. Metafizik konuların arka yüzünü öğrenmek hoşuma gidiyordu. Enerji vb. konulardan konuşmamıza rağmen, hiç ben de bunu yapayım diye bir hevesim, isteğim, talebim olmadı.

2016 yılının Temmuz ayında bu tanıştığım manevi büyüğümü ziyarete gittim. Benim haberim olmadan bana el vermiş. Aradan aylar geçtikten sonra kendimde değişiklikler hissetmeye başladım. İnsanlardaki sıkıntıları hissediyordum. Ne olduğuna, niçin olduğuna anlam veremiyordum. Ben de enerji ile uğraşayım belki kendi çevremde hastalığı, rahatsızlığı olan olursa faydam dokunur diye enerji ile ilgili eğitimlere katıldım. Bu eğitimlere ticari hedefle değil hobi gibi katılıyordum. Günlük ortalama 6 saatimi kendime enerji uygulamaları yapmaya ayırdım. Bir de kızıma ve eşime yapıyordum -ne hissediyorlar diye-.

2019 yılının Temmuz ayında bir başka Allah dostundan el aldım. O andan sonra hayatım tamamen değişti. Artık her nesnenin, her organını ve uzvun enerjisini ve bu enerjinin miktarını hissetmeye başladım. Bana 3 yıl önce Bursa’daki manevi büyüğümün el verdiğini anlar hale geldim. Bursa’ya kendisi ile tekrar görüşmeye gittiğimde, “Ankara’da da sen ol” dedi tebessüm etti.

2020 yılında, aldığım enerji eğitimlerinin aslında ne kadar gereksiz olduğunu anladım. Çünkü eğitim ile aldığım uyumlamalar, kendi kullandığım enerjinin yanında manevi büyüğümün tabiriyle sinek vızıltısı gibiydi.

2021 yılında enerji ile birlikte Nur diye bir başka şeyin varlığını öğrendim. Önceleri aradaki farkı anlayamıyordum. Nur, enerjiden çok daha güçlü ve hızlı çalışan Allah’ın bir başka kanunuydu. Uzun bir süre ikisini beraber kullandım. Ama artık çok nadiren enerji kullanıyorum. O yüzden yaptığım işe biyoenerji diyemiyorum.

İlk başlarda sadece çok sevdiğim eşime, anneme, babama, çocuklarıma ve dostlarıma yardımcı olurken, artık randevu alıp yanıma gelen kişilere de yardımcı olmaya çalışıyorum.


“İman edip dünya ve âhiret için yararlı işler yapanlar, rablerinin izniyle içinde ebedî kalacakları ve altından ırmaklar akan cennetlere konulacaklar ve orada selâmla karşılanacaklardır.” (İbrahim suresi 23.ayet)