Öz Geçmiş

1980 yılında doğdum. Liseyi Ankara’da, Üniversiteyi İzmir’de okudum. Üniversite okuduğum dönemde BeFaster isimli Windows yazılımı ile ticarete ilk adımımı attım ve 65 ülkeye satışını yaptım. O dönem bazı tv programlarında, dergilerde, gazete köşelerinde haber oldu. 2006 yılında Malatya’da 6 ay askerlik yaptım. 2007 yılında yazılım hayatıma devam etmeme kararı aldım ve uluslararası ticareti öğrenmek için Çin’e gittim. Hong Kong’da birkaç arkadaş şirket kurduk. İstoç ve Şişhane’deki bazı esnaflara alımlarında yardımcı olmaya başladık. Çin’deki eczanelerde satılan bir ürünün sağlık sorunuma iyi gelmesi üzerine, Türkiye’ye dönüp 3 Ocak 2008 tarihinde EVS Gıda Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti isimli şirketi kurduk. Çin’den Türkiye’ye bu ürünü ithal ettik. Eczanelerde ve internet üzerinden NCARE markası altında satışını yaptık.

2013 yılı Temmuz ayı, benim için değişimin başladığı dönem oldu. Bursa’da çok kıymet verdiğim birisi ile tanıştım. Metafizik’in manasını yaşayan birisinden öğrendim. “Enerji” kelimesini ilk defa bu anlamda kendisinden duydum. Bu konuda araştırmalar yapmaya başladım. Bir çok enerjinin master seviyesinde eğitimini aldım: Usui Reiki, Kundalini Reiki, Shamballa, Seichem vb. Sonra kullanabildiğim bu enerjilerin kalitesini öğrenmek için Bursa’daki hocama danıştım. Gördüm ki bunların hepsi bir araya gelse hocamın kullandığı enerjinin 100bin de 1’i gücünde değildi. Anladım ki kişisel gayret ile elde edilen ile Allah vergisi olan kıyas edilemez.

Temmuz 2016’da vücut enerjimde, hislerimde değişimler başladı. Ne olduğuna çok anlam veremiyordum. Hocamın bana el verdiğini, çok sonraları anladım.

Temmuz 2019 yılında, bir gece vakti, yerde otururken 7 defa başımdan aşağı enerji geldiğini fark ettim. Öyle güçlü bir enerjiydi ki aynı odada uzanmakta olan eşim “noluyor Ekrem, başım dönüyor, midem bulanıyor. Napıyorsan, yaptığın şeyi bırak.” demişti.

Zaman ilerledikçe, Allah’ın ilminin ne kadar sonsuz olduğunu, ne kadar az şey bildiğimi daha iyi anlıyorum. Her hafta, geçmişe dönüp baktığımda, meğer ben hiçbir şey bilmiyormuşum diyorum.

Yardım almak için yanıma gelen kişilere Allah’ın rızasına uygun bir şekilde yardımcı olmaya gayret ediyorum.

Ekrem Deniz

Evli ve 2 çocuk babasıdır.