Öz Geçmiş

1980 yılında İzmir’de doktor bir anne ve babanın ilk çocuğu olarak dünyaya geldim. Liseyi Ankara’da, Üniversiteyi İzmir’de okudum. Üniversite okuduğum dönemde geliştirdiğim bir Windows yazılımının 65 ülkeye satışını yaptım. O dönem bu başarım bazı tv programlarında, dergilerde, gazete köşelerinde haber oldu. 2006 yılında Malatya’da 6 ay askerlik yaptım ve bu dönemde yazılım hayatıma devam etmeme kararı aldım.

Yaklaşık 2 yıl Çin’de yaşadım. Çin’deki eczanelerde satılan bir ürünün sağlık sorunuma iyi gelmesi üzerine, Çin’den Türkiye’ye bu ürünün ithalatını gerçekleştirdik. Eczanelerde ve internet üzerinden satışını yaptık.

2013 yılı Temmuz ayı, benim için değişimin başladığı dönem oldu. Metafizik’in manasını, yaşayan birisinden öğrendim. “Enerji” kelimesini ilk defa bu anlamda kendisinden duydum. Bu konuda araştırmalar yapmaya başladım.

2016 yılının Temmuz ayında bu tanıştığım manevi büyüğüm bana el verdi.

2019 yılının Temmuz ayında gelen vehbi bir uyumlama ile imkanlarım arttı.

İlk başlarda sadece çok sevdiğim eşime, anneme, babama ve çocuklarıma yardımcı olurken, artık randevu alıp yanıma gelen kişilere de yardımcı olmaya çalışıyorum.O gün (kıyamette, herkesin dünyada yapıp ettiğini) tartmak haktır (gerçektir). Kimlerin tartıları (sevapça) ağır gelirse, işte onlar kurtuluşa erenlerdir.” (Araf suresi 8.ayet)