Öz Geçmiş

1980 yılında İzmir’de doktor bir anne ve babanın ilk çocuğu olarak dünyaya geldim. Liseyi Ankara’da, Üniversiteyi İzmir’de okudum. Üniversite okuduğum dönemde geliştirdiğim bir Windows yazılımının 65 ülkeye satışını yaptım. O dönem bu başarım bazı tv programlarında, dergilerde, gazete köşelerinde haber oldu. 2006 yılında Malatya’da 6 ay askerlik yaptım ve bu dönemde yazılım hayatıma devam etmeme kararı aldım.

Yaklaşık 2 yıl Çin’de yaşadım. Çin’deki eczanelerde satılan bir ürünün sağlık sorunuma iyi gelmesi üzerine, Çin’den Türkiye’ye bu ürünün ithalatını gerçekleştirdik. Eczanelerde ve internet üzerinden satışını yaptık.

2013 yılı Temmuz ayı, benim için değişimin başladığı dönem oldu. Metafizik’in manasını, yaşayan birisinden öğrendim. “Enerji” kelimesini ilk defa bu anlamda kendisinden duydum. Bu konuda araştırmalar yapmaya başladım. Bir çok enerjinin master seviyesinde uyumlamasını aldım: Kundalini Reiki, Shamballa, Seichem vb.

2016 yılının Temmuz ayında bu tanıştığım manevi büyüğüm bana el verdi.

2019 yılının Temmuz ayında, bir gece vakti, yerde otururken 7 defa başımdan aşağı enerji geldiğini fark ettim. Bu vehbi uyumlama ile imkanlarım arttı.

İlk başta sadece çevremdeki kişilere yardımcı olurken, artık randevu alıp yanıma gelen kişilere de yardımcı olmaya çalışıyorum.Doğrusu Rabbin hep gözetlemektedir.” (Fecr suresi 14.ayet)