Covid-19 Hakkında Kısa Kısa

Uzun bir süredir bu hastalık ile ilgili yazı yazsam mı yazmasam mı kararsızlığını yaşıyordum. Bir tıp hekimi değilim, ama virüsün çalışmasını enerjisel olarak gördüğüm için, kendi gördüklerimi ve çözümlerimi aktarmak istiyorum.

Covid-19, klasik karşılaştığım grip (influenza) virüslerinden farklı bir virüs çünkü grip sadece fiziksel bedeni etkilerken, covid-19 ise 3.enerji bedenini etkiliyor. Ayrıca bazı mutasyonları 6. ve 1.çakraları da etkileyebiliyor. 3.enerji bedeni kişinin etrafında bulunan ama görünmeyen 1cm civarı kalınlığı olan bir bedendir. Covid-19 olan kişi, başka bir kişi ile 13-14 saniye sırt sırta bile temas etse virüs bulaşır, çünkü enerji bedenleri temas etmiş olmaktadır. Ama klasik grip virüsünde bu şekilde bir bulaşma söz konusu olmaz.

Ofise, üzerinde covid-19 olup henüz semptom vermeye başlamamış veya virüs yeni bulaşmış hastalar geldiklerinde 3.enerji bedenlerindeki değişimi gördüğüm için kendilerinde covid-19 olduğunu ilk zamanlar gelenlere söylüyordum. Ama çoğu kişinin farkına bile varmadan atlattığını görünce söylemeyi bıraktım. Bir de hiç semptom yaşamayan birisine covid-19 olduğunu söylemek kişilerde paniklemeye sebep oluyordu. Covid-19 tedbirlerinden en önemlisi ve önceliklisi sosyal mesafedir. Ancak bu da yeterli değildir, çünkü covid-19 enerji yoluyla bulaştığı için kişilerin enerjisinden de uzak durmak gerekmektedir. Örneğin suni deri koltuklar 11-15 saat arası enerjiyi tutma özelliğine sahiptir. Gittiğiniz hastanedeki bekleme koltuğu suni deriyse ve covid-19 lu birisi oturmuşsa, siz oraya 3 dakika oturduğunuzda covid-19 u kapmış olursunuz. Kasıklardaki enerji noktaları bu tarz enerjileri ortalama 3 dakikada çekmektedir. Tıbben böyle bir bulaşma şeklini henüz keşfetmedikleri ve kabul etmedikleri için, covid-19 ile mücadele istenilen ölçülerde değildir.

Aşılarla ilgili de kısaca birkaç fikrimi söylemek isterim. Zaruretten yapılmasına bir şey diyemiyorum ama zorla dayatılmasını veya yaptırmayana farklı gözle bakılmasını onaylamıyorum. Aşı yaptırıp ofise gelenlerde bu zamana kadar Biontech’in 18, Sinovac’ın 7 kalıcı yan etkisini gördüm. Ama aşı yaptırıp, hiç yan etki yaşamayan ile de karşılaştım. Çin Sinovac’ın 7 yan etkisi içinde en zararlı yan etkileri tn55 ve tn57 genlerini iptal etmesiydi. Alman Biontech’in 18 yan etkisinden en zararlıları p63 genini iptal etmesi ve kalp zarında enfeksiyon oluşmasına sebep olmasıydı. Yani aşılar çok masum değil ama fayda veriyor. Ülkemizde bu 2 aşı hali hazırda mevcut olduğu için bu 2 aşıdan bahsediyorum. Koruyuculuk anlamında Biontech daha iyi olsa da iyi bir çözüm değil. Bu sebeple 2 aşıyı da öneremiyorum. Keşke daha başarılı bir aşı olsaydı…

Bu virüs, 3.enerji bedeninden güç alarak varlığını sürdürmektedir. Bu sebeple 3.enerji bedenindeki kısmı temizlendiğinde virüs zarar vermeyi durduracaktır. Bunu doğal yollarla en iyi yapan üzümden yapılmış sirkeli su ile duş almaktır. Sirkeli su, enerjisi ile vücudun dışındaki 7 enerji bedenini de temizler. Bazı mutasyonları 6.çakrayı etkilemektedir. Onun için koltuk altlarına özellikle sirkeli su sürülmelidir. 1.çakrayı etkileyen mutasyonları için ise kasıklara sirkeli su sürülmelidir. Örneğin delta varyantı hem 6.çakra hem 1.çakrayı etkileyen bir mutasyondur. Kişide delta varyantı var, duşa girip, en son durulamada sirkeli su ile yıkansa ve koltuk altını, kasıklarını özellikle sirkeli su ile yıkasa delta varyantı enerjisel olarak temizlenmiş olacaktır. 3-4 saat sonra vücuttaki virüs de enerji bedeninden beslenemez hale geldiği için tamamen temizlenecektir. Bu aşamadan sonra diğer tedavi yöntemleri ile akciğer, barsaklar vb. diğer organlarda virüse bağlı hasar varsa verilen hasarın onarılması sağlanabilir. (Duş esnasında, bağışıklık ve ağız içerisindeki covid-19 virüsleri için de ağza ve buruna da aynı sirkeli su ile gargara ve istinşak yapılabilir. )

Önerdiğim bu sirkeli su ile tedavi, halk tabiriyle kocakarı ilacı gibi gelse de aslında şifası tamamen enerjisi sebebiyledir. İçerisindeki bir etken madde değil, enerjisi fayda vermektedir. Metafiziği kabul etmeyen bir tıp hekiminin bunu kabul etmesi çok mümkün değildir. Bu tedaviyi tekrar kişiye bulaşmaması için ikinci bir bitkisel tedavi ile desteklemek lazım. Covid-19’dan kurtulmak çok kolay ama dışarı çıktınız ve marketteki raflarda, ürün poşetlerinde veya temas ettiğiniz yerlerde covid-19 varsa bunun size temas yoluyla bulaşmasını da engellemek lazım. Papatya yağı burada karşımıza şifa vesilesi olarak çıkıyor. Papatya yağı sol avuç ayasına 1 damla damlatıldığında, kişilerin en dıştaki 7.enerji bedeninde koruyucu bir enerji oluşturmaktadır. Dışarıdan gelecek kötü enerjilere geçici (minimum 1 gün, en fazla 3 gün) koruma sağlamaktadır.

Sirke ve papatya yağı, her ne kadar iyi çözüm olsa da herkesin kabul edip uygulayacağı çözümler olmayabilir. İnsanlar genelde bu kadar basit bir çözümü değil, daha maliyetli çözümleri geçerli görmektedir. Bu sebeple ilaç firmaları için de bilgi amaçlı yazıma devam etmek istiyorum. Covid-19’u damar yolundan temizlemek için izotonik su içerinde rosmarinik asit verilmelidir. Rosmarinik asit; nane, biberiye, adaçayı gibi birçok bitkide bulunan bir etken maddedir. Tuzlu su içerisine konulması gereken bu etken madde tıbbi naneden elde edilmelidir. Diğerlerinden elde edilen rosmarinik asit’in atom yapısı farklı, enerjisi de farklıdır. Bu şekilde hazırlanmış bir çözelti sadece temizleme işlevi görecektir. Sirkeli su yapmak yerine böyle bir ilaç eczanede satılıyor olsa birçok kişi bunu tercih edecektir. Bu formüle ilaveten kafeik etken maddesi eklenirse ilaç sadece temizleme değil aynı zamanda koruma işlevi de yapacaktır. Kafeik ise tıbbi nane, elma veya rokadan elde edilmelidir. İzotonik su içerisindeki rosmanirik asit ve kafeik, bir firma tarafından doğru dozda ampül haline getirilse hem covid-19’u temizleyen hem de birkaç yıl bulaşmasını engelleyen bir ürün yapılmış olur. Vücuda mRNA veya virüs vermeden yani aşı olmadan covid-19’dan daha az yan etkiyle korunmak mümkün.

SARS virüsü, 5.enerji bedeninden güç alarak vücuda yayılan bir virüstür. Bu tarz bir enjeksiyon ile sadece koronavirüs değil, SARS’a karşı da korunma sağlanmış olacaktır. Çünkü buradaki koruma mantığı enerji ile çalışan virüslerin kişilerin enerji bedenlerine bulaşmasını engellemektir. Virüs enerji bedenine bulaşamazsa varlığını devam ettiremez. SARS, korona ve adenovirüsler enerji bedeninden güç alır. Enerji bedenindeki virüse ait kısım temizlendiğinde virüs yaşayamaz. Tıbbi ilaçlar, içerdeki virüsü temizlemeyi hedef alıyor. Ben ise virüsün beslendiği kaynağı temizlemeyi ve koruma altına almayı öneriyorum.

Sağlıklı bir bireyde 7 enerji bedeni vardır. Bunların isimlerini internette kolaylıkla bulabileceğiniz için detaylı bilgi yazma gereği görmedim. 3.enerji bedeni yani “duygusal beden” koronavirüsün yerleştiği ve beslendiği enerji bedenidir. Fiziksel beden ile mental beden arasında köprüdür. Vücudun etrafını çevreleyen bu enerji bedenlerinden sonra enerjisel boşluk vardır. Bunların hepsi aura’yı oluşturur. Ağız yolundan alındığında enerji bedenlerinde koruma yapan formülleri yazarak bu yazıyı bitirmek isterim.

Hünnap: Bu meyve Çin’de en şifalı birkaç bitkiden birisi olarak kabul edilir ve ilaç yapımında kullanılır. Türkiye’de 5 farklı türü mevcuttur. Zeytin büyüklüğünde ve toplaması zor olan küçük türünün çekirdeği günde 2 defa, 3 gün peşpeşe ilaç gibi yutulduğunda covid-19’a karşı ortalama 1 ay koruma sağlamaktadır. Ancak bunun koruması 1.enerji bedeninedir. Yani covid-19 kişiye bulaşmakta fakat vücudun içerisine girememektedir. Bu tarz bir koruma sadece kişinin kendisinin korunmasını sağlar ama o kişiden başkasına covid-19 bulaşabilir.

Frenk İnciri (Kaktüs Meyvesi): Bu meyve yaz döneminde sahil bölgelerinde (Antalya, Muğla) kolaylıkla bulunabilen şifalı bir meyvedir. 7 gün boyunca kahvaltı öncesi 1 tane tüketildiğinde 7.enerji bedeninde koruma sağlamaktadır. Bu koruma en fazla 2 hafta sürmektedir.

Kişniş: Bu bitki maydanoza benzeyen şifalı bir bitkidir. 1 tatlı kaşığı taze yaprakları 1 çay bardağı suda kaynatılır. Kaynama başlayınca 13 dakika beklenir ve altı kapatılır, süzülür. Bu su 3 parçaya bölünür, günde 3 defa aç karnına içilir. Sadece 1 gün yapılması yeterlidir. 7.enerji bedeninde koruma sağlamaktadır. Bu koruma minimum 2 hafta, en fazla 8 hafta sürmektedir.

Ben hem hünnap hem frenk inciri hem de kişniş beraber aynı dönemde kullanayım derseniz, hepsinin koruma için oluşturduğu enerji farklıdır, yapabilirsiniz. Burada yazdığım çözümler tıbbi değil, tamamen enerjisel çözümlerdir. Tıp ilmi henüz metafizik konulara kapalıdır. İleride hastalıkların enerjisel boyutlarının da tıp fakültelerinde okutulacağına inanıyorum. Çünkü vücut sadece et, kemik, kıkırdak, kas ve damarlardan ibaret bir yapı değildir.

İnşallah bu yazı, çok yakında covid-19 ile ilgili eski bir hatıra yazısı olarak kalır…