Bioenerji Nedir?

Bioenerji, insanların kendisinde bulunan doğal enerjidir. Herkesin, her maddenin bir enerjisi vardır. Bazı kişilerle vakit geçirmekten keyif alırız. Hatta öyle ki kişinin yanına gelip, bir süre vakit geçirdiğinizde dahi huzurlu hissedersiniz kendinizi. Kişilerin yaydığı bu enerji ne kadar güçlüyse bioenerjisi o kadar güçlüdür.

Bioenerji, doğuştan kişilerde var olan bir enerji olsa da kişinin gayretiyle veya ilahi bir lütuf ile artabilir. Kişinin kendi iradesi ile bioenerji eğitimleri alıp, farklı enerji kanallarını da kullanır hale gelmesi ile yapabildikleri de artabilir. Örneğin kişi hiçbir enerji kanalını kullanmazken, sadece kendi enerjisi ile 1mm büyüklüğündeki kötü huylu bir tümörü 12 gün aralıksız temizlemeye çalışsa sonuç alabilir. Tabii aralıksız 12 gün hiç kimse bunu yapamaz. Ama sonuç itibariyle bu mümkündür. Aynı kişi Kundalini Reiki uyumlaması almış ve bu enerjiyi de kullanır hale gelmiş ise, aynı tümörü 3gün aralıksız temizlemeye çalışırsa sonuç alabilir. Yani daha güçlü bir enerji ile süre kısalacaktır. (Enerji uyumlamaları ile ilgili yazıma bakabilirsiniz.)

Çok duymuşsunuzdur, sadece niyet ederek, hastalıktan kurtulduğunu söyleyenleri. Hatta internette bununla ilgili belgeseller dahi var. Düşünce gücü ile tedavi vb. isimlerle makaleler var. Aslında burada gerçekleşen enerjisel bir olaydır. Enerji, niyet ile çalışır. Örneğin, her 2 elinizde de aynı büyüklükte yara var, siz sürekli sağ elinizdeki yaranın daha hızla iyileşeceğini düşünürseniz, o yara sol elinize göre daha hızlı iyileşecektir. Çünkü vücudun kendini iyileştiren mekanizması haricinde 7.çakranızdan (başınızın tam tepesinden) o hızlı iyileşeceğini düşündüğünüz yaraya enerji akışı da başlayacaktır.

Örneğin güçlü bir enerjiniz var ve covid-19 olduğunuzdan şüpheleniyorsunuz. Covid-19, enerji bedeninden beslenen bir virüs olduğu için, 3.enerji bedeninizdeki, çakralarınızdaki covid-19’un temizlendiğini düşündüğünüzde veya enerjiniz ile temizlemeye niyet ettiğinizde enerji akışı başlayacaktır. Böylece covid-19’u bir süre sonra temizlemiş olmanız mümkündür. Burada şu ilaveyi yapmadan geçemeyeceğim. Fatiha suresini okumak, birkaç dakikalığına enerjinizde yükselme de yapacaktır. Kuran ayetleri nurdur, şifadır. İyi, temiz bir kişi okuyorsa, çok güçlü bir enerji oluşmasına sebep olacaktır. Ayet ve salavat okunduğu zaman, aura içerisinde oluşan bu enerji bir süreliğine size ait bir enerji gibi durur. Örneğin, yanınızdaki bir arkadaşınızın başı ağrıyor. Fatiha suresini okuyup, arkadaşınızın ağrıyan yerine sizden enerji gittiğini ve o ağrının sebebini ortadan kaldırdığını ve ağrının geçtiğini düşünmeniz, etrafınızdaki (aura’daki) Fatiha suresinin enerjisi ile birlikte sizin enerjinizin o bölgeye gitmesini sağlar. Enerji akışı başladığında, beklemeniz lazım. Belki 3 dakika enerji gitmesi gerekiyor ki şikayeti geçsin. Yani sadece niyet etmeniz yeterli değildir, enerjinin akmasını da beklemelisiniz. Eğer bu akışı hisseden bir yapınız varsa, akış durduğu anda işlem bitti demektir. Siz elinizden geleni yaptınız. Eğer enerji ile düzelebilecek bir ağrı ise düzelecektir inşallah.

İlk covid-19 virüsü çıktığı dönemde, bir arkadaşım beni aramıştı. Gerek anne babamın doktor olması gerekse o dönem bitkisel ürünlerin ticaretini yapmam sebebiyle aramış ve danışmak istemişti. “Eşim çok ateşlendi, covid-19’dan şüpheleniyoruz. Ne öneriyorsun? ” demişti? “171 defa ferdün hayyun kayyumun hakemun adlün kuddusun” demesini söylemiştim. “Tamam de ne yedirelim, ne verelim, asıl onu söyle” demişti. “Sen bunu yap, ateşi yarım saate düşecek inşallah” demiştim. 1 saat sonra beni hayretler içinde aradı. “Hakikaten ateşi düştü ve normalleşti” dedi. İsmi Azam olarak bilinen Allah’ın bu 6 ismini Hz.Ali de 171 defa okurmuş. Kişinin aurasında yani enerji alanında bu isimlerin okunması ile oluşan enerji ilk çıkan covid-19’u anında temizliyordu. Fakat sonraki mutasyonları, sadece enerji alanını değil, çakraları da etkilemeye başlayınca ilaveten çakralara da şifa olan bir şey okumak gerekti. Mesela ilaveten Fatiha suresinin sadece 1.Ayetini 19 defa okumak. (Elhamdu lillâhi rabbi-l’âlemîn)

Bioenerjiyi, alternatif tıp değil, tamamlayıcı olarak görmek lazım. Ruhsal ve fiziksel dertler için bioenerji etkili bir çözüm olabilir.